Nicolas

: Wesele, a kredyt

Czy waszym zdaniem warto rozważać kredyt podczas brania wesela? Swoja drogą to podpowiedzcie na co zwracać uwagę podczas organizacji tego wydarzenia.

Pozdrawiam

MartaKrakus

Odp: Wesele, a kredyt

Wszystko będzie zależało od naszego podejścia. W dzisiejszych czasach ludzie potrafią pokazać na to, że "ich stać". Natomiast gdy ma to opierać się na kredytowaniu to od strony finansowej z pewnością stracimy. Pytanie jakie warto sobie zadać to: czy podążać za aktualnymi trendami? Nie zawsze się to sprawdza jak pokazują wpisy na forach tematycznych. Możemy przecież poszukać bardziej atrakcyjnych finansowo rozwiązań lub zwyczajnie zmniejszyć ilość gości, by utrzymać wysoki standard. Z pewnością nie możemy szukać oszczędności w takich aspektach jak oprawa muzyczna. A to z prostego powodu, bez niej nie ma co mówić o dobrej zabawie do białego rana. Jeżeli chodzi o stworzenie idealnej listy przebojów to przydadzą się inspiracje - https://www.weselezklasa.pl/poradnik/go … echczasow/ Możemy oczywiście zapytać też o zdanie w tej kwestii, naszych gości. Każda informacja będzie na wagę złota.

ZenonW

Odp: Wesele, a kredyt

Moim zdaniem to koszta są najważniejsze.

Monisia

Odp: Wesele, a kredyt

Branie kredytu jest w porządku jeśli mamy przemyślaną kwestię.

norbud

Odp: Wesele, a kredyt

a ja nie uważam żeby sensowne było zapożyczanie się za wszelką cenę... lepiej skromniej ale ze spokojem aniżeli się dołować i wymagać od siebie za wiele i mieć problem z późniejszymi spłatami