Odp: Tanio nie zawsze jest tanio.

Myślę, że moda męska pozwala tworzyć ciekawe stylizacje. Sam podziwiam markę Vosconte https://vosconte.com/ za ciekawe pomysły i inspiracje.

Odp: konta bankowe - porównanie

Millenium jest tanie ale nest bank  ma jeszcze tańsze

Odp: Sprawdzone

Widząc jak funkcjonuje system finansowy w Polsce, warto rozważyć bardziej świadome zarządzanie finansami.
Sam znalazłem stronę internetową Buccola z modną i ekskluzywną galanterią skórzaną. W przeważającej większości męską. Zauważyłem, że wiele najbardziej ekskluzywnych trendów w modzie jest ponadczasowych. Zawierają pewne uniwersalne cechy, które określają cechy osoby noszącej dane ubrania i dodatki. Wśród najpopularniejszych są oczywiście stylowe teczki męskie, nesesery i aktówki wykonane ze skóry naturalnej jak i czasami ekologicznej. Zauważyłem, że paski do spodni na stronie Buccola dość istotnie wyróżniają się wyższą jakością od produktów tańszych. Te, które widziałem na stronach sklepów internetowych dość rzadko wyprzedzały znalezione przeze mnie na innych witrynach. Zwłaszcza, jeżeli bierzemy pod uwagę, że wyszukane w sklepie Buccola.pl miały bardzo elegancką charakterystykę kolorystyczną. Bez dziwnych i krzykliwych wzorów, nie pasujących do klasycznej i ekskluzywnej elegancji.

Odp: Jeśli konto to...

Myślę że jest to dobra wiadomość.

Jak pisał już autor opracowania, w Banku nest pełnomocnik to nie to samo co współposiadacz. Jest bardzo istotna różnica przy koncie wspólnym w porównaniu z kontem z pełnomocnictwem.
Przy koncie z pełnomocnictwem np. opisanym dla nest konta
tutaj w momencie śmierci właściciela pełnomocnictwo wygasa, natomiast przy koncie wspólnym w momencie śmierci współposiadacza drugi współwłaściciel może dalej z konta korzystać na dotychczasowych zasadach.

Odp: Pożyczka do 10000 zł do spłaty nawet w 48 wygodnych ratach!

Sadzę że pierwsza może być za 0zł

: Gdzie wziać kedyt bez BIK?

Cześć, wiecie gdzie warto zaciągnąć kredyt bez BIK?
Który bank wybrać aby uniknąć opłat?

: ING Bank Śląski opinie klientów

Co myślicie o ING Banku Śląskim? Warto otworzyć w tym banku konto osobiste?

: W którym banku wziąć tani kredyt gotówkowy?

Szukam kredyt gotówkowego, z możliwie najniższymi opłatami. Proszę o porady.

: Zwrot od Banku BPH

Mam takie pytanie. Jeżeli umowę do konta w Banku BPH i o kartę podpisałem w marcu ale faktycznie kartę otrzymałem dopiero w kwietniu to czy okres 12 miesięcy promocji zwrotu 3% za zakupy kartą biegnie od marca, czy kwietnia? W marcu nie miałem fizycznie możliwości dokonania jakiejkolwiek transakcji kartą.
____________
Mój profil strony https://plus.google.com/u/0/111339711794394286516

: Najtańsza pożyczka gotówkowa - gdzie?

Gdzie znajdę najtańszą pożyczkę gotówkową obecnie?
Czekam na Wasze opinie i propozycje tanich pożyczek.

: Pożyczanie i zarabianie na forum

Co myślicie o pożyczaniu i zarabianiu za pomocą forum? Jakiś czas temu dostałem propozycję współpracy z PaydayMansion.pl jednak nie otrzymałam odpowiedzi o zainteresowaniu moją ofertą.
Pragnę podkreślić, iż w tym czasie 18 wydawców porzuciło współpracę ze swoim dotychczasowym programem na rzecz naszej platformy. Jeden z nich zarabia ponad 3500$ dziennie! T to ile zarabiasz zależy wyłącznie od Ciebie.
Oferujemy: najwyższe wypłaty i stawki prowizji – nawet 35$ za lead przy około 100% konwersji, najbardziej zaawansowany technologicznie system na rynku, o którym czytałem tutaj http://forum.bankuje.pl/ ma najwyższe konwersje, 24-godzinne wsparcie i wiele więcej.
W ramach współpracy z nami, ten sam lead pracuje dla Ciebie nawet w momencie zaprzestania dostarczania leadów dla naszej platformy. Oznacza to, że generowanie leadów do naszej platformy nie jest jednorazową opcją sprzedaży lecz długoterminową inwestycją na zasadzie 'rev-share'.
Nie marnuj czasu i skontaktuj się ze mną w celu omówienia szczegółów współpracy oraz wyjaśnienia ewentualnych niejasności.
Sugeruję dwutygodniowy test, aby przekonać się samemu jak wartościowy jest Twój ruch internetowy.

Odp: Sprawdź swój BIK - za darmo i w 15 minut!

Z pożyczkami trzeba ostrożnie. Nie wiem czy wiesz że jest Polska na liście bankrutów. Znaleźliśmy się w bardzo dla nas niechlubnym klubie 21 państw, które teraz albo niebawem mogą stać się praktycznie niewypłacalne. Ranking opublikował serwis Business Insider. Ryzyko niespłacenia długów zaciągniętych przez państwo dobrze ilustrują notowania CDS-ów.
W tym rankingu znalazła się także oprócz Polski Hiszpania, Wietnam, Chorwacja, Liban, Ukraina, Argentyna, Irlandia, Portugalia, Wenezuela i Grecja. Kraje podane w kolejności od 10 miejsca (zagrożenie bankructwem) do 1 miejsca (prawie bankrut). Grecy nie spełniają wyśrubowanych wymogów uzdrowienia finansów dlatego to 100 mld $ które otrzymali ma im zostać zabrane. Kraj próbuje ratować się prywatyzacją portów i innych gałęzi przemysłu.
A tymczasem Polska... wspominałem o tym na moim profilu https://plus.google.com/u/0/111339711794394286516
Polska to kraj jak każdy inny, nie zapomnę tej mapki europy gdy Tusk popisywał się że w dobie kryzysu mamy jako jedyni w Europie dodani przyrost PKB a tu teraz taka wpadka. Ciekawe kto zapłaci za ten krach i dlaczego właśnie my..."?

: Bank BPH warto założyć konto?

Szukam konta bankowego z niskimi kosztami prowadzenia rachunku. Przejrzałem dość dużo ofert w różnych bankach w tym mbanku, credit agricol i pko bp. Jednak w przypadku ekonta mobilnego w mbanku nie byłem zadowolony z tego że za darmo mogę wypłacać tylko z ograniczonej sieci bankmatów, podobnie jak w Powszechnej Kasie Oszczędności Banku Polskim (PKO BP).
Moją uwagę zwróciła oferta znaleziona na blogu i dotycząca konta Lubię to! w Banku BPH http://kontomiar.pl/bank-bph-konto-opinie/ gdzie opinie klientów były w większości opisywanych przypadków pozytywne.
Konto podobno jest darmowe bez dodatkowych warunków, zaś jego posiadacz nie musi przelewać na nie regularnie wynagrodzenia, ani też dokonywać transakcji kartą.

Jakie macie zdanie o rachunku osobistym w banku BPH należącym do amerykańskiego koncernu General Electric?
Czy to prawda że wypłaty z kasy Poczty Polskiej są dla klientów posiadających ror w BPH darmowe i nie obciążone dodatkowymi kosztami?

Odp: zagubienie obligacji jakie skutki?

Potwierdzam to co napisała Kasia. Czytałem na blogu http://kontomiar.pl/ że nie masz się czego obawiać. Obligacje nie dość że są bezpieczne, to jeszcze ryzyko ich utraty jest bardzo małe w przeciwieństwie do obligacji korporacyjnych.
Skarbowe tak łatwo nie wyparują :-)