Odp: Samochód na kredyt.

Bez wątpienia ofert kredytów samochodowych na rynku jest naprawdę sporo i czasami ciężko jest ogarnąć te wszystkie możliwości. Dlatego fajnie, że powstają strony, które robią za nas rozeznanie. Przykładowo zobacz tutaj. Na tej stronie jest bardzo ciekawe zestawienie dobrych kredytów na zakup samochodu, dzięki czemu nie trzeba samemu przeglądać każdej oferty banku. Dodatkowo od razu przez ich stronę można złożyć odpowiedni wniosek.

Odp: Szkolenie dla bankowców

U mnie też niedawno były organizowane szkolenia. Super sprawa, bo prowadziła je wykwalifikowana firma, która akurat ma doświadczenia w szkoleniach dla bankowców. Tematem były szkolenia zwiększające sprzedaż oraz kwestia szkoleń z obsługi klienta. W skrócie jak dobrze obsłużyć klienta, a jeszcze wcisnąć mu jakiś dodatkowy produkt. Sporo było ćwiczeń w praktyce, więc zdecydowanie szkolenia na duży plus.

Odp: Wysyp reklam kredytów konsumpcyjnych

Zgadzam się, reklam banków jest naprawdę sporo. Nie wiem tylko czy ludzie tak dają się podejść reklamie i nie porównują sobie po prostu kosztów w przypadku poszczególnych ofert. Poza tym wydaje mi się, że pomocne dla banków może być odpowiednie pozycjonowanie ich ofert, bo wówczas nie tylko bazują na reklamie w telewizji, ale również są lepiej widoczni w wynikach wyszukiwania.

: Biuro rachunkowe Chrzanów

Witam, jeżeli szukacie dobrego biura rachunkowego, to mogę polecić wam tę księgowość w Chrzanowie. Właścicielka jest na rynku od lat 90., więc swoje przeżyła i zdecydowanie ma sporo doświadczenia w rozliczaniu tych większych i mniejszych podmiotów. Warto poczytać sobie jej bloga, by zobaczyć jaką wiedzą dysponuje.

Odp: Które OFE najlepsze?

Ja mam w Nordea. Bym się nie kierował tym, gdzie jest ulokowane najwięcej pieniędzy, ale które OFE ma najlepsze zyski.

Odp: Tanie konto internetowe 2013

Swego czasu dobry był ALior sync, ale później zaczęli wydziwiać z tą zmianą nazwy i w ogóle. Mnie to zniechęciło do nich.

Odp: W jakim banku najlepiej założyć konto

Teraz na szczęście większość banków oferuje bezpłatne konto w swoim banku. Jest więc gdzie wybierać.

Odp: Najlepsze lokaty

Ja myślałem również o innych sposobach na inwestowanie. Chodzi mi przykładowo o opisane w tym artykule inwestowanie z obligacjami korporacyjnymi http://superobligacje.pl/obligacje-korp … -gieldowy/ Dają one szansę nawet do 12% zysku, co nie ulega wątpliwości, że są one o wiele korzystniejsze niż lokaty czy obligacje skarbowe.