: Wybór domeny dla porównywarki kredytów

Planuję uruchomienie profesjonalnej porównywarki kredytów wraz z doradztwem. Będzie to nieco innowacyjne rozwiązanie, ale nie chciałbym się wdawać w szczegóły. Mam już plan działania skonsultowany z programistą, który zajmie się pisaniem takiego systemu. Jest również hosting bez limitu. Mały dylemat mam natomiast z domeną. Jakie rozszerzenie polecacie wybrać? Wiadomo, że w tej branży większość popularnych słów jest już zajęta, a na giełdzie ceny bardzo wysokie. Znalazłem jedną ciekawą domenę, ale w rozszerzeniu .com.pl - czy waszym zdaniem taka domena ma szansę na dobre przyjęcie się wśród internautów? Czy jednak najważniejsza będzie .pl? Dodatkowo ten  formularz do rejestracji domen podpowiada by zarejestrować także domenę .eu (ona również jest wolna w przypadku mojej nazwy. Jakie macie zdanie w tym temacie? Lepiej zarejestrować gorsza nazwę (i dłuższą) .pl czy bardziej atrakcyjną (i zwięzłą) .com.pl? Czy może jednak lepsza będzie .eu niż com.pl? Zapraszam do dyskusji.

Odp: Gdzie trzymacie oszczędności na koncie?

Ja mam w Polbanku, mimo wszystko dość wysokie oprocentowanie.

Odp: Czy OFE zostaną zlikwidowane?

W OFE teoretycznie pieniądze są przyszłych emerytów, a w zusie wspólne, bo np. nie ma dziedziczenia. Ja jestem za tym, żeby nie było obowiązku emerytalnego, niech każdy sam sobie odkłada na emeryturę.

Odp: Wakacje nad jeziorem, ubezpieczenie

Moim zdaniem trudno będzie znaleźć ubezpieczyciela, który ubezpieczy taki prywatny wyjazd.

: Inwestycja w magazyny - kredyt

Witam, zarejestrowałem się na forum, ponieważ mam pytanie odnośnie kredytu na rozwój firmy. Być może ktoś już miał doświadczenie z podobną branżą. Mianowicie interesuje mnie zdobycie funduszu na budowę magazynu, chodzi np. o takie hale magazynowe. Wraz z rozwoje firmy potrzebuję dwa magazyny - halę produkcyjną i magazyn wyrobów gotowych. Mam już pewną częśc kapitału potrzebnego do tej inwestycji oraz grunt w bardzo dobrej lokalizacji. Tak więc myślę nawet o wybudowaniu większego magazynu z częściowym przeznaczeniem na wynajem dla innych firm. Moje pytanie jest proste - do którego banku warto się udać po taki kredyt? dziękuję z góry za porady.