akr

: Dobry pomysł na dobre finanse

Szeroka oferta produktowa dostępna na polskim rynku finansowym dzięki Korporacji Skarbiec pozwala zdobyć pieniądze, które każdy klient będzie mógł wydać na mniej lub bardziej wyrafinowane potrzeby. Zakupy, bieżące wydatki, zapłata zaległych rachunków, samochód, mieszkanie - dzięki pożyczce uzyskanej w Skarbcu można sfinansować dowolną potrzebę. Środki można otrzymać bez poręczycieli, bez zbędnych zabezpieczeń z minimalnymi formalnościami.

Dla Korporacji Finansowej Skarbiec negatywne wpisy w Biurze Informacji Kredytowej nie przesądzają o niewiarygodności klienta ani nie dyskwalifikują go w drodze do uzyskania pożyczki. Dodatkowo Skarbiec oferuje bardzo atrakcyjne ubezpieczenia na wypadek problemów ze spłatą rat.

Oferta korporacji skierowana jest do klientów indywidualnych, oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Zespół doświadczonych doradców finansowych pomaga klientom wybrać najkorzystniejszą ofertę, a niskie oprocentowanie i długie terminy spłaty (do 30 lat) są dodatkową zaletą.

www.dobrefinanse24.com

akr

: Informacje na temat "sztuczek" związanych z kredytami kons...

Znacie jakieś ciekawy artykuł lub poradnik na temat kredytów konsolidacyjnych? Mam na myśli jakieś obiektywne zestawienie, porady i podpowiedzi...

Na razie znalazłem tylko dosyć kontrowersyjny wpis na blogu dziennikarza Wyborczej http://samcik.blox.pl/2009/07/Kredyty-k … ustwo.html no i coś takiego http://wartosciowykredyt.info/paradoks- … yjnego.php

Szukam jednak bardziej rozbudowanych materiałów...

akr

: Co sprawdzić podczas podpisywania umowy z bankiem?

Kiedy wszystko już jest przygotowane można przystąpić do podpisywania umowy. Przed złożeniem podpisu warto jednak jeszcze raz dokładnie przeczytać umowę i sprawdzić wszystkie jej zapisy. Nawet jeśli zostało to zrobione kilka razy to nigdy nie zawadzi przeczytać ją jeszcze raz, ponieważ po podpisaniu już nic nie będzie można zrobić.
Szczególną uwagę należy zwrócić na termin ostateczny zwrotu kwoty pożyczki, ilość rat, możliwość wcześniejszej spłaty i związane z tym koszty dodatkowe, wysokość rat i dzień miesiąca, w którym należy uiścić należność, w jaki sposób (przelew internetowy czy wpłata osobista). Sprawdźmy też rzeczywistą roczną stopę oprocentowania (RRSO), dodatkowe warunki umowy. Należy też sprawdzić ponownie poprawność swoich danych teleadresowych, ponieważ jeśli tam pojawią się błędy bank nie będzie mógł się skontaktować z wymienionym kredytobiorcą. Jeżeli podczas czytania umowy dostrzeżemy jakieś niejasności czy błędy spytać należy natychmiast i poprosić o wyjaśnienia lub poprawienie treści dokumentu. Warto przeczytać umowę kilka razy, sprawdzić jaką formę zabezpieczenia na niej zaznaczono, jak wysoka jest kwota przy bankowym tytule egzekucyjnym, czy są podane kompletne dane banku i czy zawarty jest w umowie jasno sprecyzowany zakres praw i obowiązków wynikających z tytułu umowy wobec obu stron.
Poświęcanie czasu na kilkakrotne czytanie umowy nie jest bynajmniej jego traceniem. Lepiej przesunąć wzrokiem po druku i nie znaleźć nic niż miałoby się później okazać, że umowa napisana jest błędnie.
Więcej tutaj http://dobrefinanse24.com/zawieranie.html

akr

Odp: Najlepszy banki w Polsce (Waszym zdaniem)?

Mam dobre doświadczenia jeżeli chodzi o Lukasbank
Tanie przelewy internetowe, dosyć dobry kontakt z konsultantem itd..

akr

: Brak historii kredytowej to kłopot?

Czy może ktoś mi powiedzieć o co chodzi z tą historią kredytową w BIK? Bo jedna osoba mnie przekonywała, że można tam trafić za głupi mandat samochodowy...
Mam kumpla, który teraz tylko do SKOKu chodzi i ciągle podkreśla, że trafił do BIKU przez
Ja z kolei unikałem jakichkolwiek pożyczek, ale wkrótce po prostu muszę zdobyć jakieś pieniądze i znalazłem informacje ( http://kredytczypozyczka.pl/bik.php ), że to też będzie jakaś przeszkoda, bo jeśli nie pożyczałem nic wcześniej to nie jestem wiarygodnym klientem....