Odp: kredyty

Dział to kredyty konsolidacyjne, opiszcie co w tej materii chociaż oferujecie, sama reklama to nie wszystko wink

Odp: Kredyt hipoteczny w PLN czy w EURO?

Pamiętajcie, że hipoteka to długie lata jest spłacana, biorąc w EUR możemy teraz trochę "zaoszczędzić" ale w perspektywie  czasu to tylko nerwy i ciągły strach. PLN -wiadomo -w tym większość z nas zarabia więc jest dobrze jeśli trafimy na dobre oprocentowanie.
Ja i tak zawsze będę polecał CHF -Szwajcaria pokazuje od lat, że nie pozwala sobie na destabilizacje waluty i nawet podczas kryzysu się dzielnie wybronili.
Można też spojrzeć na to tak: CHF -to profesjonaliści dbający o markę, PLN to Polacy  smile, EUR to wielki bałagan i już wielu poważnych ludzi mówi o upadku Unii Europejskiej -co właściwie widać...

Odp: Brak historii kredytowej to kłopot?

Dział traktuje o kredytach hipotecznych -takowego trudno będzie uzyskać bez historii kredytowej. Ja kiedy brałem kredy mieszkaniowy byłem już przygotowany -spłacone raty za AGD. To plus odpowiednie dochody od roku i wystarczyło.
Do BIK za mandat się nie trafia, co najwyżej do KRD.

Odp: Zamienię na korzystniejszy!

Przy takiej kwocie może zrefinansować w Deutsche Bank.
Swoją drogą 10% to straszna krzywda...

Odp: Oplacalność pożyczek hipotecznych.

Najważniejsze, że pożyczka hipoteczna będzie zawsze bardziej opłacalna niż najlepszy kredyt gotówkowy. Jeśli tylko mamy zdolność kredytową i dział czwarty księgi wieczystej jest czysty można śmiało się starać.